marți, 17 iulie 2012

jo2012.tvr.ro JO Londra 2012




Creat special pentru Jocurile Olimpice de la Londra 2012, minisite-ul jo2012.tvr.ro va sta la dispozitie cu transmisiuni sportive in cele 2 saptamani si jumatate.

Stati aproape de canalele televiziunii romane iar in caz ca nu aveti acces la tv, puteti urmari live intrecerile sportive la care participa si romanii nostri pe jo2012.tvr.ro.



Site-ul e foarte accesat din prima zi asa ca s-ar putea cateodata sa nu functioneze.
Pentru programul complet al romanilor la JO Londra 2012 accesati tvrinfo.ro

Duminică 29 iulie
11:30 – Canotaj, serii de calificare,
11:30 – Gimnastică feminin, serii,
11:30 – Judo, preliminarii şi sferturile de finală,
12:00 – Nataţie
12:30 – Scrimă, sabie masculin,
14:00 – Tenis
15:30 – Box
16:00 – Judo, finale THR HD,
16:30 – Baschet masculin, SUA – FRANŢA, ,
17:00 – Fotbal: Brazilia – Belarus, , ,
19:00 – Fotbal: Uruguay – Senegal, , ,
20:00 – Scrimă, finale,
20:00 – Tenis de masă
20:30 – Polo: România – Marea Britanie
21:30 – Nataţie
21:45 – Fotbal: Marea Britanie – Emiratele Arabe Unite ,
22:00 – Gimnastică feminină,
00: 15 – Baschet ,
Luni 30 iulie
11:30 – Canotaj,
12:00 – Nataţie,
12:00 – Haltere
13:15 – Handbal feminin
14:00 – Tenis
18:30 – Gimnastică ,
20:00 - Scrimă,
21:00 – Haltere
21:30 – Nataţie,
Marţi 31 iulie
11:30 - Canotaj,
12:00 – Nataţie,
12:00 – Haltere
12:00 – Polo: Muntenegru – Ungaria
14:00 – Tenis ,
18:30 – Gimnastică feminină,
21:00 – Haltere ,
21:30 – Nataţie , ,
00:15 – Baschet masculin, SUA – Tunisia
Miercuri 1 august
11:30 - Canotaj,
12:00 – Haltere ,
12:00 – Nataţie,
13:15 – Handbal feminin
14:00 – Tenis
16:30 – Tenis de masă
16:30 – Handbal feminin, , Suedia – Franţa, ,
17:30 – Haltere
18:30 – Gimnastică masculină, individual masculin
19:00 – Fotbal: Spania – Maroc ,
21:30 – Nataţie,
21:45 – Fotbal: Marea Britanie – Uruguay
00:15 – Baschet masculin
Joi 2 august
11:30 - Canotaj,
12:00 – Nataţie,
13:15 – Handbal
14:00 – Tenis ,
14:10 – Polo: Serbia – Muntenegru
16:00 – Judo
17:30 – Polo: România – Ungaria
18:30 – Gimnastică feminină,
21:30 – Nataţie,
22:30 – Box
23:15 – Handbal masculin
Vineri 3 august
11:30 - Canotaj,
12:00 – Atletism,
12:00 – Nataţie
13:15 – Handbal feminin
14:00 – Tenis
20:00 – Scrimă,
21:00 – Atletism,
21:00 – Haltere
21:30 – Nataţie, , ,
22:30 – Box
23:15 – Handbal feminin
Sâmbătă 4 august
11:30 – Canotaj,
12:00 – Polo: România – Muntenegru
12:00 – Atletism,
14:00 – Fotbal, ,
15:30 – Badminton
16:30 – Fotbal, ,
18:15 – Handbal masculin, Croaţia – Danemarca ,
19:00 – Fotbal, ,
20:00 – Scrimă,
20:50 – Atletism ,
21:30 – Nataţie
21:30 – Fotbal, ,
00:15 – Baschet masculin
Duminică 5 august
11:30 – Handbal feminin
13:00 – Maraton feminin,
15:00 – Badminton
16:00 – Gimnastică,
16:30 – Handbal
20:50 – Atletism,
21:00 – Tenis de masă
Luni 6 august
11:30 – Canotaj,
12:00 – Atletism,
12:00 – Tenis de masă
15:30 – Box
16:00 – Gimnastică
16:10 – Polo: România – Serbia
20:50 – Atletism,
21:30 – Handbal
22:30 – Box
23:15 – Handbal masculin
00: 15 – Baschet masculin: Argentina – SUA,
Marţi 7 august
11:30 – Canotaj,
12:00 – Handbal feminin
12:00 – Atletism,
15:00 – Lupte/Handbal
16:00 – Gimnastică,
17:30 – Tenis de masă
19:00 – Fotbal masculin, semifinala 1,
19:00 – Handbal feminin
19:45 – Lupte
20:50 – Atletism
21:45 – Fotbal masculin, semifinala 2,
22:30 – Handbal feminin ,
22:30 – Box, ,
Miercuri 8 august
11:30 – Canotaj,
12:00 – Atletism,
12:00 – Handbal masculin
15:30 – Box
16:00 – Baschet masculin
16:30 – Handbal masculin, sfert 2,
18:15 – Baschet masculin ,
20:00 – Atletism,
20:00 – Handbal ,
22:00 – Baschet
22:30 – Box, ,
23:30 – Handbal masculin, sfert 4, , ,
00:15 – Baschet
Joi 9 august
11:00 – Atletism,
11:30 – Canotaj, feminin,
18:00 – Volei feminin, prima semifinală ,
19:00 – Handbal feminin, prima semifinală
20:30 – Atletism,
22:30 – Handbal feminin, a doua semifinală ,
Vineri 10 august
11:30 – Canotaj,
16:20 – Polo
17:00 – Volei feminin
17:00 – Volei
19:00 – Handbal feminin, prima semifinală ,
19:00 – Baschet
20:30 – Polo,
21:30 – Atletism,
21:30 – Volei feminin
22:30 – Handbal feminin, a doua semifinală
23:00 – Baschet masculin, semifinala 2,
Sâmbătă 11 august
11:30 – Canotaj,
13:30 – Volei feminin,
15:00 – Lupte
17:00 – Fotbal masculin, finala,
19:00 – Handbal feminin, finala mică,
19:00 – Baschet
19:45 – Lupte
20:45 – Atletism,
22:30 – Handbal feminin,
22:30 – Box, ,
23:00 – Baschet, finala ,
Duminică 12 august
11:30 – Volei masculin,
12:00 – Polo
13:00 – Handbal,
13:00 – Baschet
15:00 – Volei, finala,
15:30 – Box, ,
16:00 – Polo
17:00 – Handbal masculin, finala,
17:00 – Baschet
17:50 – Polo, ,
19:00 – Polo ,
23:00 – Ceremonia de încheiere,

0 comentarii :

Trimiteți un comentariu

 
© 2014 Badita.com. Politica de securitate Google